no-script

Ekspert ds. księgowości

Księgowość to Twoja pasja i szukasz nowych wyzwań? Wybierz Altera nowoczesne biuro księgowe, gdzie możesz rozwinąć swój pełen potencjał!

Dołącz do zespołu Altera

Elastyczny czas pracy

Partnerska atmosfera pracy

Wiele możliwości rozwoju

Benefity pracownicze

Jakie będą Twoje zadania?

  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • dekretowanie, księgowanie dokumentów i wyciągów bankowych

  • księgowanie i wyliczanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

  • ewidencjonowanie kosztów wynagrodzeń i analiza rozrachunków z tytułu wynagrodzeń

  • ewidencjonowanie nakładów na środki trwałe i wartości niematerialne i prawne oraz kosztów amortyzacji

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby klienta oraz dla instytucji zewnętrznych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych

  • tworzenie i aktualizacja procedur wewnętrznych

  • orientacja na efektywność procesu obiegu dokumentów i procesów księgowych w tym ich automatyzacji

  • przygotowywanie raportów zarządczych

  • współpraca z klientami w celu optymalizacji ich biznesów (pod względem kosztowym, struktury organizacyjnej itd.)

  • współpraca z członkami zespołu w celu usprawnienia procesu i poszerzenia wiedzy

Co jest dla nas ważne w tej roli?

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe na kierunkach związanych z finansami, ekonomią lub pokrewnych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 4 lata

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowych

  • dobra znajomość programów finansowo-księgowych, mile widziana Enova 365

  • komunikatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań

  • umiejętność szybkiej nauki nowych systemów IT

  • proaktywność i pasja do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy

Co zyskasz współpracując z nami?

Dołączając do specjalistów Altera zyskujesz nie tylko ciągłą możliwość rozwoju swoich kompetencji i niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Współpraca z nami to wiele różnorodnych korzyści, odczuwalnych każdego dnia. Nie zwlekaj i sprawdź już dziś, co czeka na pracowników Altera!

Elastyczność zatrudnienia

Możesz z nami współpracować na umowę o pracę lub na kontrakcie B2B. Sam zdecyduj, która forma zatrudnienia, jest dla Ciebie najlepsza.

Możliwość szybkiego rozwoju

Oferujemy narzędzia, wspomagające doskonalenie, posiadanych już umiejętności oraz wspieramy zdobywanie nowego doświadczenia i wiedzy.

Dostęp do benefitów

Zapewniamy wiele dodatków do wynagrodzenia m.in. opiekę medyczną, Multisport, lekcje angielskiego i ubezpieczenie na życie.

Pozytywna atmosfera pracy

My nie tylko lubimy ze sobą pracować, ale również chętnie się integrujemy! Dlatego chętnie zatrudniamy ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia!

Praca z biura lub zdalna

Większość stanowisk pracy oferuje możliwość pracy hybrydowej. Dzięki czemu możesz pracować zarówno z biura, jak i z domu!

Tworzenie innowacji

Pracując z nami, realnie angażujesz się w innowacyjny projekt i masz znaczący udział w jego kształtowaniu. Tworzysz rozwiązania, które są nowością na rynku!

Sprawdź, jak wygląda ścieżka kariery i rozwoju w Altera!

Rozwój pracowników jest dla nas niezwykle istotny. Dlatego stawiamy na jasną ścieżkę przebiegu Twojej kariery i klarowne zasady awansu!

Ścieżki kariery i rozwoju w Altera (mobile)

Dlaczego warto dołączyć do zespołu Altera?

W Altera cenimy sobie nie tylko rozwój i niezawodność. Stawiamy również na partnerską atmosferę w pracy i wzajemne wsparcie. Twoje zdanie się liczy.

Tworzymy zespół otwartych na nowe pomysły specjalistów, którzy lubią ze sobą pracować! W środowisku Altera doskonalenie się jest przyjemnością, a Ty możesz w pełni wykorzystać swój potencjał.

Obejrzyj wideo i sprawdź, jak się u nas pracuje!

Jak wygląda proces rekrutacji?

W Altera od samego początku stawiamy na przejrzyste zasady i skuteczną komunikację. Biorąc udział w naszym procesie rekrutacyjnym masz pewność, że będziemy z Tobą w stałym w kontakcie i na pewno nie zostawimy Cię bez odpowiedzi!

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby zaprosić Cię na spotkanie rekrutacyjne.

Na rozmowie z przedstawicielem HR i bezpośrednim przełożonym omówimy szczegóły stanowiska i Twoje kwalifikacje.

Po spotkaniu otrzymasz od nas ofertę pracy lub podziękowanie za udział w procesie rekrutacji.

Gdy zaakceptujesz naszą ofertę pracy, ustalimy z Tobą szczegóły dołączenia do Altera.

Witamy na pokładzie!

Chesz pracować na tym stanowisku?

Wyślij nam swoje CV już dziś i dołącz do zespołu Altera!